Doprava a platba

DOPRAVA


Slovensko

Kuriér Slovenskej pošty - 2,50 €
Zásielka Vám bude doručená kuriérom Slovenskej pošty. Pred doručením Vás kuriér kontaktuje SMS správou príp. telefonicky.
Doručenie je nasledujúci pracovný deň po dni odoslania zásielky.

Česko

Kuriér - 6,90 €
Zásielka Vám bude doručená kuriérom. Pred doručením Vás kuriér kontaktuje SMS správou príp. telefonicky.
Doručenie je do 2 pracovných dní odo dňa odoslania zásielky. 

PLATBA


Dobierka - 1,50 €

Platba platobnou kartou - 0 €

Platba bankovým prevodom 
- 0 €


Platba cez platobný systém PayPal - 0 €

 

 

Informácie k platbe platobnou kartou:

Platbu platobnou kartou pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby platobnej brány, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiace pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba platobnou kartou je najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky. Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bezodkladne pokračovať v realizácii objednávky.

Kontakty na poskytovateľa služby platobnej brány:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, Česká republika
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Podporované platobné karty:
comgate-karetni-loga

Tento e-shop používa súbory Cookies. Súbory Cookies sú potrebné, aby e-shop správne fungoval, dobre sa ovládal a zobrazovali sa Vám najmä produkty, ktoré Vás môžu zaujímať. Viac informácií.